13.12.2018

Apis kolejny raz z tytułem Wiarygodnej Firmy

12 grudnia  Izba Przemysłowo – Handlowa z Rzeszowa zorganizowała Galę „Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego”. Uroczystość odbyła się w sali kameralnej Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. Specjalne certyfikaty odebrały przedsiębiorstwa cieszące się dobrą opinią zarówno kontrahentów jak i pracowników.

Nasze przedsiębiorstwo po raz kolejny zostało docenione przez Izbę Przemysłowo-Handlową, zyskując tytuł „Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego”. Certyfikat Piotrowi Kuchcie, reprezentującemu podczas gali firmę Apis Polska, wręczył Piotr Plich, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego, który sprawuje patronat nad inicjatywą.

Przedsięwzięcie ma na celu uhonorowanie przedsiębiorstw przyczyniających się do rozwoju gospodarczego regionu i posiadających najlepsze wyniki finansowe. W tym roku, oprócz 33 certyfikatów, 21 firm odebrało również wyróżnienia Lidera Województwa. Zdobycie wyróżnienia, poza posiadaniem dobrej opinii w środowisku gospodarczym, wiąże się również z przedstawieniem zaświadczeń gwarantujących rzetelność. Są to min.  zaświadczenia o niezaleganiu ze zobowiązaniami w Urzędzie Skarbowym i ZUS-ie, oświadczenia o niekaralności, wskaźniki wyników finansowych, oświadczenia o regulowaniu wszelkich zobowiązań związanych z funkcjonowaniem firmy oraz listy referencyjne kontrahentów.

Przez 16 lat działalności, rozdano 867 certyfikatów zaledwie 223 firmom. Nasz sukces jest o tyle znaczący, że certyfikat został nam przyznany drugi raz z rzędu. Jest to dla nas wyjątkowe wyróżnienie, które motywuje nas do dalszego rozwoju.

Kontakt

Apis Polska sp. z o.o.
ul. 3 Maja 85, 37-500 Jarosław
tel. + 48 16 733 82 00


Napisz
do nas
Zapytanie
ofertowe

Apis Polska sp. z o.o., tel. (16) 733 82 00, e-mail. biuro@apis.eu.pl, NIP: 7922291328
3 Maja 85, 37-500 Jarosław, woj. podkarpackie
realizacja i CMS: omnia.pl