20.12.2018

Wesołych Świąt!

Mamy za sobą firmową wigilię, podczas której pracownicy wraz z zarządem mieli możliwość złożenia sobie złożenia sobie świątecznym życzeń oraz  spotkania przy symbolicznym wigilijnym stole.

Co roku spotkanie wigilijne w firmie APIS Polska odbywa się w coraz większych nowopowstających salach konferencyjnych. Jednocześnie każdorazowo okazuje się że wciąż są one niedostatecznie duże by pomieścić wszystkich pracowników. Jest to zjawisko potwierdzające bardzo duże tępo wzrostu, pod znakiem którego minął nam dobiegający końca rok. 

Tegoroczną Wigilię firmową otwierała oficjalna część, podczas której zarząd złożył świąteczne życzenia zespołowi oraz przekazał części pracownikom nagrody, w formie zagranicznych wycieczek, którzy dzięki swojej pracy w szczególny sposób przyczynili się do rozwoju firmy w 2018 roku. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym!

Po części oficjalnej, obecni mieli możliwość złożenia sobie bezpośrednich życzeń, tradycyjnego przełamania się opłatkiem oraz spędzenia popołudnia przy symbolicznym wigilijnym stole z najbliższymi współpracownikami. Mamy nadzieję, że atmosfera którą staraliśmy się stworzyć, stanowiła dla pracowników miły akcent, stanowiący okazję do wprowadzenia się w świąteczny nastrój.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Korzystajac z okazji, pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę oraz złożyć Naszym Pracownikom, Klientom oraz Przyjaciołom moc gorących życzeń zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Wesołych świąt!

Zespół Apis Polska


Kontakt

Apis Polska sp. z o.o.
ul. 3 Maja 85, 37-500 Jarosław
tel. + 48 16 733 82 00


Napisz
do nas
Zapytanie
ofertowe

Apis Polska sp. z o.o., tel. (16) 733 82 00, e-mail. biuro@apis.eu.pl, NIP: 7922291328
3 Maja 85, 37-500 Jarosław, woj. podkarpackie
realizacja i CMS: omnia.pl