15.01.2019

Konkurs dla szkół "Plac Zabaw Marzeń"

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe do wzięcia udziału w konkursie plastycznym “TimeToPlay: Plac zabaw marzeń” w którym do wygrania jest 4-dniowy pobyt dla klasy w Bieszczadach.

Udział w konkursie mogą brać uczniowie klas 1-4 ze Szkół Podstawowych. 
Zadanie konkursowe polega na stworzeniu przez klasę pracy plastycznej przedstawiającej zabawę na wymarzonym placu zabaw oraz nadesłanie jej na Konkurs przez Szkołę Podstawową bądź Przedstawiciela Szkoły Podstawowej, celem kwalifikacji konkursowej przez Organizatora i ewentualnego przyznania nagrody, na poniższy adres: 

Apis Polska Sp. z o. o.  
37-500 Jarosław   
ul. 3 Maja 85

Prace konkursowe powinny być wykonane na papierze w formacie A0 lub A1, dowolną techniką plastyczną (np. ołówek, kredka, pastele, farby plakatowe, wycinanki itp.), za wyjątkiem: collage’u z materiałów sypkich i spożywczych oraz prac przestrzennych i prac z zastosowaniem plasteliny. Każda z nadesłanych prac konkursowych powinna zostać opatrzona krótkim opisem przedstawionej scenki, z uwzględnieniem funkcjonalności urządzeń zabawowych.

Prace można nadsyłać do 15 marca 2019 r.

Z nadesłanych prac, specjalnie powołana komisja konkursowa wybierze do 25 marca 2019 r. zwyciężce, który zostanie ogłoszony na naszej stronie internetowej oraz fanpage na Facebooku. Zwyciężca o wygranej zostanie poinformowany za pośrednictwem danych kontaktowych udostępnionych Organizatorowi zgodnie z obowiązującymi zasadami RODO.

Nagrodą w konkursie jest czterodniowy pobyt 20 osobowej grupy w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Zatwarnica w Bieszczadach.

 

Plakat

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

 

W razie wątpliwości, pytania prosimy kierować pod adres mailowy:

Kontakt

Apis Polska sp. z o.o.
ul. 3 Maja 85, 37-500 Jarosław
tel. + 48 16 733 82 00


Napisz
do nas
Zapytanie
ofertowe

Apis Polska sp. z o.o., tel. (16) 733 82 00, e-mail. biuro@apis.eu.pl, NIP: 7922291328
3 Maja 85, 37-500 Jarosław, woj. podkarpackie
realizacja i CMS: omnia.pl