03.02.2019

Współpraca z czasopismem "Budownictwo Sportowe i Rekreacyjne"

W ostatnich tygodniach firma Apis Pojęła współpracę z czasopismem "Budownictwo Sportowe i Rekreacyjne". naszym celem jest przybliżanie czytelnikom, poprzez publikowanie autorskich treści, ogólnych zagadnień oraz technicznych aspektów tworzenia placów zabaw, stref aktywności oraz obiektów sportowych.

"Budownictwo Sportowe i Rekreacyjne" to pismo poświęcone infrastrukturze sportowo-rekreacyjnej. Znajdują się w nim prezentacje najciekawszych obiektów, które powstały zarówno w Polsce jak i na świecie, informacje o nowych technologiach, innowacyjnych rozwiązaniach, sposobie wykonania, utrzymania i wyposażenia. 
Na potrzeby aktualnego wydania, przygotowaliśmy dwa artykuły. Na przestrzeni 8 stron, poruszyliśmy temat nowoczesnych placów zabaw oraz korzyści jakie niesie za sobą tworzenie otwartych stref aktywności:

OSA - Otwórz się na aktywność
"Coraz większą popularność, zarówno w Polsce jak i na świecie, zyskuje trend związany  z prowadzeniem zdrowego, aktywnego stylu życia. Ludzie chcą wyglądać i czuć się coraz lepiej. Kluby sportowe niejednokrotnie mogą mówić o przepełnieniu. Nic zatem dziwnego, że wychodząc  naprzeciw oczekiwaniom swoim mieszkańcom, gminy coraz częściej decydują się na stworzenie Otwartych Stref Aktywności, znanych również pod skrótem OSA. (...)"

Nowoczesne Place Zabaw
"Na przestrzeni lat place zabaw znacząco ewoluowały, przechodząc od surowych obiektów  pełniących głównie funkcjonalną rolę, do miejsca, gdzie spotykają się różnorodne formy,  materiały, barwy. Dzisiaj chcemy zaoferować najmłodszym nieco więcej – kolorowe, fantazyjne przestrzenie, które poza dostarczaniem rozrywki, pozwolą we właściwy sposób stymulować rozwój psychofizyczny dziecka. (..)"

--
Czaspoismo można nabyć w sieci salonów Empik.

Kontakt

Apis Polska sp. z o.o.
ul. 3 Maja 85, 37-500 Jarosław
tel. + 48 16 733 82 00


Napisz
do nas
Zapytanie
ofertowe

Apis Polska sp. z o.o., tel. (16) 733 82 00, e-mail. biuro@apis.eu.pl, NIP: 7922291328
3 Maja 85, 37-500 Jarosław, woj. podkarpackie
realizacja i CMS: omnia.pl