11.02.2019

Piłkarska Victoria 2018

Ważne jest dla nas wspieranie lokalnych sportowców i inicjatyw promujących aktywność fizyczną. Tym razem mieliśmy przyjemność być jednym z partnerów II Gali OZPN w Jarosławiu "Piłkarska Victoria", która odbyła się 1 lutego br w Jarosławiu. Dla zwycięzców ufundowaliśmy pobyty w Luksusowym Apartamencie z prywatną sauną, kominkiem oraz jacuzzi w Kompleksie SPA Caryńska w Bieszczadach.

Część oficjalną gali otworzył Prezes OZPN Jarosław Mieczysław Golba, który witając zaproszonych gości podkreślił całoroczny trud całego środowiska piłkarskiego. – Ta B klasa, czy A jest bardzo ważna, to niejednokrotnie tam właśnie zaczynają Ci, których później oglądamy w wyższych ligach. Trudno jest tym zawodnikom rywalizować z zawodnikami z 1 czy 2 ligi. Te gale mają na celu pokazanie tych ludzi z niższych lig. Cieszy mnie też obecność samorządowców, bo bez ich wsparcia nie moglibyśmy rozwijać naszego sportu. – powiedział prezes Mieczysław Golba.
Okazałe statuetki laureatom wręczali m.in. Jan Domarski, Henryk Rożek, wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł, czy posłanka Anna Schmidt-Rodziewicz. Rozdano w sumie 20 nagród. W kategorii:

  • Najlepsi zawodnicy, z pośród których jako jedyna kobieta, nagrodzona została Katarzyna Brzyska z GKS Majdan
  • Trenerzy grup młodzieżowych
  • Samorządowcy, którzy sprzyjali inicjatywom sportowych w swoich powiatach

Na zakończenie części oficjalnej, raz jeszcze głos zabrał Mieczysław Golba – Gratuluję raz jeszcze wszystkim nagrodzonym i dziękuję samorządowcom za pomoc ale również wszystkim działaczom, którzy poświęcają swój prywatny czas aby służyć drugiemu człowiekowi przez sport i pomagać tym zdolnym piłkarzom w tych najniższych klasach w rozwijaniu swojej pasji – zakończył prezes Mieczysław Golba. Po części oficjalnej goście w świetnych humorach bawili się tańcząc, jak również w licznych rozmowach podkreślali fajny pomysł docenienia piłkarzy najniższych lig oraz świetną organizację Gali. 

Kontakt

Apis Polska sp. z o.o.
ul. 3 Maja 85, 37-500 Jarosław
tel. + 48 16 733 82 00


Napisz
do nas
Zapytanie
ofertowe

Apis Polska sp. z o.o., tel. (16) 733 82 00, e-mail. biuro@apis.eu.pl, NIP: 7922291328
3 Maja 85, 37-500 Jarosław, woj. podkarpackie
realizacja i CMS: omnia.pl