25.06.2019

Wycieczka w Bieszczady dla Szkoły Podstawowej w Skierniewicach

Voucher na 4-dniowy pobyt w Ośrodku Zatwarnica w Bieszczadach  został oficjalnie wręczony zwycięskiej klasie IIa ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Skierniewicach podczas uroczystego apelu.

Kilka tygodni temu dobiegł końca konkurs "TimeToPlay: Plac zabaw marzeń", skierowany do uczniów ze szkół podstawowych. Zadanie konkursowe polegało na wspólnym zaprojektowaniu wymarzonego placu zabaw przez klasę. Do wygania był 4-dniowy pobyt dla klasy w ośrodku Zatwarnica w Bieszczadach. Dysponującymi ponad 120 miejscami obiekt, wyposażony w altanę grillową, siłownie, spa, chill room oraz duży plac zabaw, stanowi świetne miejsce na wypoczynek dla rodzin oraz zorganizowanych grup turystów.

Najmłodsi twórcy jak zawsze na nie zawiedli. Otrzymaliśmy dziesiątki pięknych prac, wykonanych z zastosowaniem różnorodnych technik plastycznych. Wybór zwycięzcy był trudnym zadaniem. Na ścianie jednej z hal, powstała galeria najlepszych prac, z których zwycięzcę wytypowała specjalnie powołana, kilkunastoosobowa komisja. Po burzliwych obradach, zwyciężyła praca, której przewodnim tematem była bajka "Kubuś Puchatek". Autorem obrazka była klasa IIa ze szkoły Podstawowa nr 2 w Skierniewicach. Kubusiowe urządzenia zabawowe dzięki swojej funkcjonalności i fantazyjnemu wzornictwu, zachwyciły jurorów. Misterny kolaż z zastosowaniem różnorodnych materiałów znacząco wyróżniał się na tle innych prac. Zwłaszcza pod kątem zaangażowania i czasu, który był potrzebny by taki obrazek stworzyć.


Nagroda, w formie vouchera upominkowego, została oficjalnie wręczona zwycięskiej klasie podczas uroczystego apelu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie!
Bardzo zależy nam na tym, by produkowane przez na urządzenia zabawowe dostarczały wiele satysfakcji ich małym użytkownikom. Nadesłane do nas prace są dla nas wspaniałą inspiracją w projektowaniu nowych zabawek.

Kontakt

Apis Polska sp. z o.o.
ul. 3 Maja 85, 37-500 Jarosław
tel. + 48 16 733 82 00


Napisz
do nas
Zapytanie
ofertowe

Apis Polska sp. z o.o., tel. (16) 733 82 00, e-mail. biuro@apis.eu.pl, NIP: 7922291328
3 Maja 85, 37-500 Jarosław, woj. podkarpackie
realizacja i CMS: omnia.pl