Konkurs dla szkół “TimeToPlay: Plac zabaw marzeń”

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły podstawowe do wzięcia udziału w konkursie plastycznym “TimeToPlay: Plac zabaw marzeń” w którym do wygrania jest 4-dniowy pobyt dla klasy w Bieszczadach.

Konkurs rozpoczyna się 5 listopada 2018 r.
Prace można nadsyłać do 14 stycznia 2019 r. 

Udział w konkursie mogą brać uczniowie klas 1-4 ze Szkół Podstawowych.
Zadanie konkursowe polega na s
tworzeniu przez klasę pracy plastycznej przedstawiającej zabawę na wymarzonym placu zabaw oraz nadesłanie jej na Konkurs przez Szkołę Podstawową bądź Przedstawiciela Szkoły Podstawowej, celem kwalifikacji konkursowej przez Organizatora i ewentualnego przyznania nagrody, na poniższy adres: 

Apis Polska Sp. z o. o. 
37-500 Jarosław  
ul. 3 Maja 85

Prace konkursowe powinny być wykonane na papierze w formacie A0 lub A1, dowolną techniką plastyczną (np. ołówek, kredka, pastele, farby plakatowe, wycinanki itp.), za wyjątkiem: collage’u z materiałów sypkich i spożywczych oraz prac przestrzennych i prac z zastosowaniem plasteliny. Każda z nadesłanych prac konkursowych powinna zostać opatrzona krótkim opisem przedstawionej scenki, z uwzględnieniem funkcjonalności urządzeń zabawowych.

Z nadesłanych prac, specjalnie powołana komisja konkursowa wybierze do końca stycznia 2019 r. zwyciężce, który zostanie ogłoszony na naszej stronie internetowej oraz fanpage na Facebooku. Zwyciężca o wygranej zostanie poinformowany za pośrednictwem danych kontaktowych udostępnionych Organizatorowi zgodnie z obowiązującymi zasadami RODO.

Ponadto, ze zgłoszonych prac konkursowych na Fanpage APIS Time To Play zostanie utworzona galeria.

 

Nagrodą w konkursie jest czterodniowy pobyt 20 osobowej grupy w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Zatwarnica w Bieszczadach.

 

Regulamin

 

 

Kontakt:
tel. 794 450 080
marketing@apis.eu.pl


Kontakt

Apis Polska sp. z o.o.
ul. 3 Maja 85, 37-500 Jarosław
tel. + 48 16 733 82 00


Napisz
do nas
Zapytanie
ofertowe

Apis Polska sp. z o.o., tel. (16) 733 82 00, e-mail. biuro@apis.eu.pl, NIP: 7922291328
3 Maja 85, 37-500 Jarosław, woj. podkarpackie
realizacja i CMS: omnia.pl