OSA

Możliwośc zakupu gotowych projektów OSA TUTAJ
OSA to ogólnopolski program Ministerstwa Sportu i Turystki promujący powstawanie nowoczesnych miejsc sportowo-rekreacyjnych. Od stycznia 2018 roku można ubiegać się o dofinansowanie na budowę infrastruktury sportowej w wysokości od 50-70% wartości inwestycji. Naszych przyszłych klientów zachęcamy do wzięcia udziału w programie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.
.


CZYM JEST „OSA

To miejsce tak naprawdę dla wszystkich grup wiekowych, którzy lubią spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu. Strefy mają sprzyjać integracji społecznej poprzez wspólne podejmowanie aktywności fizycznej. Obiekty zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie, zaprojektowane z dbałością o integracyjny charakter przestrzeni, mają szansę stać się miejscem pierwszej aktywności fizycznej dla dzieci, rodzin oraz osób starszych.

NA CO MOŻNA OTRZYMAĆ DOFINANSOWANIE ?

W ramach programu będzie można otrzymać dofinansowanie na budowę stref w dwóch wariantach:

Wariant podstawowy:

1. Siłownia plenerowa
2. Strefa relaksu

    Szacowana wycena obiektu to 50 tys. zł

Wariant rozszerzony:

1. Siłownia plenerowa
2. Strefa relaksu
3. Sprawnościowy plac zabaw
4. Ogrodzenie terenu wraz z zagospodarowaniem zieleni

    Szacunkowa wycena obiektu to 100 tys. zł

KTO MOŻE SIĘ UBIEGAĆ O DOFINANSOWANIE ?

O dofinansowanie z rządowego programu budowy Otwartych Stref Aktywności (OSA) mogą ubiegać się jednostki samorządu terytorialnego, podmioty posiadające osobowość prawną, np. stowarzyszenia, fundacje czy spółdzielnie mieszkaniowe. Przystąpienie do programu będzie miało uproszczoną procedurę, m.in.: jedna gmina - jeden wniosek - wiele stref. Ministerstwo Sportu i Turystki w ciągu dwóch lat przeznaczy 100 mln zł. W wyniku dofinansowania z MSiT na terenie całego kraju, tylko w ramach tego projektu, może powstać nawet 3 000 ogólnodostępnych obiektów dla całych rodzin.
 
W ramach programu budowy Otwartych Stref Aktywności powstają nowoczesne miejsca sportu, rekreacji i odpoczynku. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe APIS uczestniczy w jego realizacji na terenie całego kraju. Realizujemy indywidualne projekty, w zależności od ukształtowania terenu. Zapraszamy do udziału w programie, naprawdę warto !

Więcej informacji na temat programu na stronach Ministerstwa Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej   tutaj:
Kontakt

Apis Polska sp. z o.o.
ul. 3 Maja 85, 37-500 Jarosław
tel. + 48 16 733 82 00


Napisz
do nas
Zapytanie
ofertowe

Apis Polska sp. z o.o., tel. (16) 733 82 00, e-mail. biuro@apis.eu.pl, NIP: 7922291328
3 Maja 85, 37-500 Jarosław, woj. podkarpackie
realizacja i CMS: omnia.pl