Konstrukcja: drewno, wykończenie: sklejka

W tej wersji stosujemy drewno bezrdzeniowe o przekroju kwadratu z zaokrąglonymi krawędziami, zamocowane w podłożu za pomocą stalowych kotew, burty i daszki - wykonane są z laminowanej sklejki wodoodpornej, zjeżdżalnie - wykonane z nierdzewnej stali chromoniklowej lub tworzywa sztucznego. Atutem tej wersji jest drewno pozbawione rdzenia - o wiele dłużej żywotne niż drewno rdzeniowe.

Konstrukcja: drewno, wykończenie: HDPE

W tej wersji stosujemy drewno bezrdzeniowe o przekroju kwadratu z zaokrąglonymi krawędziami, zamocowane w podłożu za pomocą stalowych kotew, burty i daszki - wykonane są z tworzywa sztucznego HDPE, zjeżdżalnie - wykonane z nierdzewnej stali chromoniklowej bądź tworzywa sztucznego HDPE. Atutem tej wersji jest drewno pozbawione rdzenia - o wiele dłużej żywotne niż drewno rdzeniowe.

Konstrukcja: metal, wykończenie: HDPE

W tej wersji stosujemy urządzenia metalowe wykonane z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów spełniając przy tym wszystkie normy bezpieczeństwa. Burty i daszki - wykonane są z tworzywa sztucznego HDPE, zjeżdżalnie - wykonane z nierdzewnej stali chromoniklowej albo tworzywa sztucznego HDPE. Wszystkie elementy metalowe zabezpieczone są poprzez malowanie metodą proszkową, którego zalety opisane są tutaj. Aby spełniać najlepsze standardy w najkorzystniejszej dla Państwa cenie przedsiębiorstwo APIS posiada własną malarnię proszkową. Zestawy o konstrukcji metalowej są lekkie w formie, posiadają nowoczesny design i są na pewno odporniejsze na upływ czasu.

Istnieje również możliwość wykonania urządzeń o konstrukcji z stali nierdzewnej wykończonej HDPE.

Kontakt

Apis Polska sp. z o.o.
ul. Hetmańska 10/4, 35-045 Rzeszów
tel. + 48 16 733 82 00


Napisz
do nas
Zapytanie
ofertowe

Apis Polska sp. z o.o., tel. (16) 733 82 00, e-mail. biuro@apis.eu.pl, NIP: 7922291328
3 Maja 85, 37-500 Jarosław, woj. podkarpackie
realizacja i CMS: omnia.pl