Wersja premium

W tej wersji zastosowane jest drewno klejone wzdłużnie o przekroju kwadratu zamocowane w podłożu za pomocą stalowych kotew, daszki, burty wykonane są z płyty HDPE, zjeżdżalnie ze stali nierdzewnej chromoniklowej lub tworzywa sztucznego. Drewno klejone charakteryzuje się najwyższą jakością, odporne jest na warunki atmosferyczne, czy działania zewnętrzne. Płyty HDPE są bardzo trwałym materiałem, nie ulegającym wpływom atmosferycznym, o bardzo bogatej kolorystyce. Ta wersja pozwala na bardzo urozmaicone kombinacje kolorystyczne przy zachowaniu trwałości na najwyższym poziomie w tej branży.

Wersja standard

W tej wersji stosujemy drewno bezrdzeniowe o przekroju kwadratu z zaokrąglonymi krawędziami, zamocowane w podłożu za pomocą stalowych kotew, burty i daszki wykonane są z laminowanej sklejki wodoodpornej, zjeżdżalnie wykonane z nierdzewnej stali chromoniklowej lub tworzywa sztucznego. Atutem tej wersji jest drewno pozbawione rdzenia - o wiele dłużej żywotne niż drewno rdzeniowe stosowane w wersji podstawowej i podstawowej z kotwami.

Wersja metal

Nowościa firmy są urządzenia metalowe wykonane z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów i z zachowaniem norm bezpieczeństwa. Elementy metalowe zabezpieczone są przez ocynkowanie oraz malowanie metodą proszkową, którego zalety opisane są tutaj. Aby spełniać najlepsze standardy w najkorzystniejszej dla Państwa cenie przedsiębiorstwo APIS posiada własną malarnię proszkową. Zestawy o konstrukcji metalowej są lekkie w formie, posiadają nowoczesny design i są na pewno odporniejsze na upływ czasu. 

Wersja podstawowa

W tej wersji stosujemy drewno rdzeniowe mocowane w podłożu bez kotew, burty, daszki wykonane są ze sklejki wodoodpornej, zjeżdżalnie ze stali nierdzewnej chromoniklowej lub tworzywa sztucznego. Zaletą urządzeń tej klasy jest ich niska cena, natomiast należy zwrócić szczególną uwagę na sposób montażu stóp zestawów i huśtawek. Aby znacznie przedłużyć żywotność stóp drewnianych betonowanych w podłożu, zabezpieczamy je specjalistycznym izolatorem.

Wersja podstawowa + kotwy

W tej wersji zastosowanie mają: drewno rdzeniowe zamocowane w podłożu za pomocą stalowych kotew, burty i daszki wykonane są z laminowanej sklejki wodoodpornej, zjeżdżalnie ze stali nierdzewnej chromoniklowej lub tworzywa sztucznego. Zaletą tej wersji jest zabezpieczenie stóp drewna przed stycznością z ziemią za pomocą stalowych kotew. Wpływa to bardzo korzystnie na żywotność materiałów drewnianych używanych do mocowania. 

 

Kontakt

Apis Polska sp. z o.o.
ul. 3 Maja 85, 37-500 Jarosław
tel. + 48 16 733 82 00


Napisz
do nas
Zapytanie
ofertowe

Apis Polska sp. z o.o., tel. (16) 733 82 00, e-mail. biuro@apis.eu.pl, NIP: 7922291328
3 Maja 85, 37-500 Jarosław, woj. podkarpackie
realizacja i CMS: omnia.pl